Jak można skutecznie leczyć afty?

Od dziecka robią mi się afty w jamie ustnej. Jak można skutecznie leczyć afty? Stosowałam już mnóstwo preparatów na afty jednak one nie pomagają.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Konieczna jest wizyta u lekarza, który powinien przyjrzeć się dokładnie zmianom i ustalić czy powyżej opisane zmiany rzeczywiście są aftami. Proszę również wziąć ze sobą wykaz leków, które już Pani stosowała i okazały się nieskuteczne. Pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

proszę skonsultować się z periodontologiem
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk