Jak można skutecznie leczyć nerwicę lękową?

Jak sobie poradzić z nerwicą lękową? Już minął rok jak się z tym zmagam .raz jest lepiej raz gorzej ,wróciła do mnie ze zdwojoną siłą po 6 latach.nie umiem sobie w żaden sposób z nią poradzić .obecnie zażywam bellergot.raz mi już pomógł i wierzę ,że pomoże teraz,miewam różne dolegliwości i nieraz myślałam ,że będę umierać wszystkiego się boję nawet jazdy samochodem choć nigdy takich lęków nie miałam,boję się gdziekolwiek wyjść sklep,kościół ..

Dzień dobry,

Podstawową metodą leczenia zaburzeń lękowych jest PSYCHOTERAPIA, do podjęcie której namawiam.
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ (Poradnie Leczenia Nerwic, PZP) lub prywatnie (w internecie dostępna lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).

Hipnoterapeuta/Psychoterapeuta kliniczny Frank Barton

Skutecznie i permanentnie poradzisz sobie stosując hipnoterapię solution focused.

Pozdrawiam

Franciszek Bartkiewicz

Witam,

w leczeniu nerwicy zaleca się, by równolegle z przyjmowaniem leków (jeśli lekarz uznał, że jest to konieczne) osoba z tego rodzaju trudnościami korzystała także z psychoterapii. Współczesne badania wyraźnie wskazują, że połączenie tych dwóch form terapii daje zdecydowanie lepsze długoterminowe rezultaty niż samo stosowanie farmakologii.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel