Jak można skutecznie leczyć nerwicę natręctw?

Od dziecka mecze się z nerwica natrectw. Od 6 roku życia mam z tego powodu psychoterapię. Zmieniłam terapeutów, zmieniałam nurty, przeszłam terapię analityczna, cbt, psychodynamiczna obecnie nadal jestem w psychoterapii i od 7 lat zażywam leki. Niestety z każdym dniem jest coraz gorzej, miałam nawet elektrowstrzasy ale nie dość że to nic nie dalo to męczyłam się że skutkami uboczny mi. Obecnie z powodu choroby nie uczę się nie pracuje, natrectw zajmują mi ok. 6-7 g dziennie, codziennie. W tym momencie mam bardzo dobrego terapeuta który nie wie jak mi pomóc. Szpital też nie pomógł. Leki miałam zmieniane wiele razy tak że psychiatra powiedział że już nie ma leków których bym nie brała. To co ja mam robić potrzebuje pomocy na już, jak mówiłam natrectw zajmują wiele godzin dziennie

Witam
Jeśli nie próbowała Pani psychoterapii systemowej, a taką ja praktykuję to zapraszam na sesję psychoterapii on-line lub w gabinecie (jeśli mieszka Pani we Wrocławiu).
Ewentualnie można zaprosić rodzinę, z którą Pani mieszka na psychoterapię rodzinną lub samej wybrać się na grupową psychoterapię.
Pozdrawiam serdecznie
Łucja Fitchman