Jak można skutecznie wyleczyć świerzb?

Witam, swierzb - złapałem to świństwo piec miesięcy temu od znajomego. Od tej pory uparcie walczę, by to pokonać. W piatek użyłem infectoscab, codziennie zmieniałem pościel (pranie w 60 stopniach, prasowanie i po trzech dniach dopiero uzycie na nowo), bieliznę i ubrania, a wszystkie zużyte ciuchy włożyłem do worków i schowałem na strychu. Zauważyłem znaczna poprawę, wszystkie pęcherze i krosty z dłoni zniknęły, na nogach wciąż pozostały blizny. Jednak wciąż odczuwam uporczywy swąd, a dzis po południu zauważyłem nowe nieliczne krostki na przedramieniu. Czy to możliwe, ze to przez pościel? Czy codziennie musi być nowa, która nie miała wcześniej ze mną kontaktu? Czy jeśli piorę i prasuje, a po trzech dniach dopiero używam na nowo robię to zle? Proszę o pomoc, bo oszaleje. Już sam nie wiem co robić.

Robi Pan wszystko dobrze, niestety zakaźność tej choroby jest duża, ciężko się pozbyć form przetrwalnych. Trzeba stosować ciągle leczenie i środki zapobiegawcze rozprzestrzenianiu się infekcji