Jak można usunąć popękane naczynka z powiek?

Witam ,mam problem natury estetycznej otóż na powiekach mam popękane naczynka ,oczy wyglądają na wiecznie zapłakane ,bardzo proszę o rade jak je można usunąć i gdzie.

Sądzę,że usunięcie tego rodzaju zmian z powiek może być problematyczne.
Nie przesądzajmy jednak bez badania. Najlepiej udać się na konsultację do dobrego ośrodka laseroterapii i tam otrzyma Pani odpowiedź na nurtujące pytanie,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel

Nie pisze Pani na której powiece (dolna, górna?) i nie widzę też zdjęcia, więc jakakolwiek rada jest bardzo trudna. Najlepiej udać się do dobrego gabinetu medycyny estetycznej albo dermatologicznego po poradę. te często są darmowe, jeżeli zapisze sie Pani na zabieg. Tak będzie można lepiej Pani doradzić właściwy zabieg.