Jak można uzupełnić brak górnej dwójki i trójki?

Jak szybko i efektownie uzupełnić brak 2ki i 3ki górnej -czyli dziurę po 2 zębach obok siebie?

Witam!
Rozwiązań jest kilka! Można zrobić tzw.mikroprotezę (akrylową,acetalową,bądź nylonową). Niestety jest to rozwiązanie "do wyjmowania"...
Można wykonać most porcelanowy,ale wiąże się to ze szlifowaniem sąsiadujących z luką zębów,żeby osadzić na nich korony! Most jest zacementowany,wiec się go nie wyjmuje,co czyni to rozwiązanie komfortowym,ale sporo droższym od poprzedniego...
Można pomyśleć też o implantach...
Sytuację i tak musi ocenić lekarz...i to on powinien zaproponować rozwiązanie!
Pozdrawiam.