Jak można wykluczyć początek choroby Alzheimera?

Witam. Chciałam zapytać jakie badania bym musiała zrobić, aby potwierdzić bądź wykluczyć u siebie początek choroby Alzheimera. Mam 35 lat i od około 3 lat zauważyłam u siebie ogromne, postępujące problemy z pamięcią krótkotrwałą i wypowiadaniem się. Bardzo trudno mi zapamiętać chociażby samo imię osoby przedstawiającej się, choćby robiła to kilkukrotnie. Zaraz po chwili już nie pamiętam jej imienia. Nie potrafię także przypomnieć sobie imion osób z którymi nie mam już kontaktu od 5 lat ale wcześniej przez kilka lat byłam z nimi w nieustannym kontakcie. Czasem uda mi się przypomnieć jakieś imię, ale po bardzo długim czasie zastanawiania się. Takie same problemy mam ze słownictwem. Nie pamiętam znaczenia sporej ilości słów, którymi kiedyś operowałam na co dzień, dlatego jest mi trudno nawet prowadzić płynnie rozmowę z rodzicami dzieci które uczę, bo nie umiem dobrać słów, mam ich tak niski zasób. Podejrzewam że może to być choroba alzheimera. Dlatego pytam w jaki sposób mogłabym ja potwierdzić lub wykluczyć. Aleksandra

Konieczna pełna konsultacja, Testy neuropsychologiczne. Może to efekt zmęczenia, nadmiaru informacji, konieczna kontrola morfologii, żelaza, funkcji tarczycy, poziomu witamin, Ważny tryb życia, dieta, relaks, sport Jak z nastrojem ??
Najpierw konsultacja, dalsza diagnostyka. Pozdrawiam