Jak można wyleczyć pajączki na udach?

Od jakiegos czasu zauwazylam no moich udach "pajaczki". Od czego takie cos sie bierze? I jak mozna to wyleczyc? Chcialam zaznaczyc ze prace mam stojaca.

Witam przyczyn rozszerzenia naczyń jest wiele, nalezy przeprowadzić bardzo dokładny wywiad, aby ustalić przyczynę, praca stojąca też ma wpływ .

Na rozszerzone naczynka można wykonać skleroterapię- należy ona do małoinwazyjnych, a bardzo skutecznych metod i polega na nastrzykiwaniu odpowiednimi lekami zmienionego naczynia.
Niektóre ze zmian naczyniowych wymagają wcześniejszego wykonania badań obrazowych przepływu krwi (Doppler usg), dlatego konieczna jest wstępna konsultacja i ewentualne badanie naczyniowe przed zabiegiem usunięcia rozszerzonych naczynek.