Jak można zapomnieć i wybaczyć zdradę?

Witam mam 9miesieczna corke ,dwa miesiace temu dowiedzialam sie ze maz mnie zdradzał . Jego romans trwał od narodzin naszej coreczki , kochanka okazala sie jego kolezanka rozwodka ktora znałam. Oczywiscie caly czas sie wypierał ze nic ich nie łaczy do czasu kiedy nakryłam ich rozmowe i wszystko stało sie jasne . Cała prawde dowiedzialm sie własnie od niej bo mąż mi nie chcial nic powiedziec. Chce mu wybaczyc ale nie wiem czy potrafie cały czas o tym myslei go sprawdzam,mam juz metlik co robic

W takiej sytuacji warto skorzystać z psychoterapii par i małżeństw. Specjalista pomoże zarówno przepracować smutek, żal i złość po zdradzie, ale także odbudować bliskość, poczucie zaufania i bezpieczeństwa w związku. Jeśli oboje macie Państwo motywacje do ratowania związku i jego odbudowy, jest to najszybsza droga do poradzenia sobie z kryzysem.

Witam, jeżeli chcą Państwo pracować nad związkiem, warto skorzystać z terapii dla par. Rozumiem, że jest to trudna dla Pani sytuacja, mogąca wywoływać mieszane uczucia. Proszę szczerze porozmawiać o całej sytuacji z mężem, wyjaśnić wątpliwości, aby nie pozostawić żadnych niedomówień, które mogłyby wciąż powodować uczucie żalu, pretensje, niepokój, niepewność. Ważne jest wzajemne zrozumienie i przebaczenie aby móc na nowo odbudować związek, zaufanie. Na to potrzebny jest czas. Przesyłam link do artykułu: https://portal.abczdrowie.pl/jak-odbudowac-zwiazek-po-zdradzie
Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy może skorzystać z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl

Witam, polecam Pani spotkanie z psychologiem i to wcale nie w parze z mężem na początek ale właśnie spotkanie indywidualne. Dobrze byłoby, żeby sama poukładała Pani sobie najpierw w głowie nową rzeczywistość w której, chcąc nie chcąc niestety się Pani znalazła, zanim zaczną Państwo wspólnie pracować nad związkiem. Pozdrawiam, Monika