Jak na stałe usunąć zarost?

Witam, Czy jest możliwe, aby dokonać trwałej depilacji zarostu na twarzy? Tak aby więcej nie odrastał, albo jeżeli już, to bardzo, bardzo delikatny ? Mniejsza o koszta, ew. miejsca w Polsce gdzie to byłoby dostępne, ale czy takie coś w ogóle jest możliwe? Ew. jakaś alternatywa? Jeżeli nie da się względnie trwale, to jakoś mocno ograniczyć ?

Dzień dobry,
trwałe usuwanie owłosienia gwarantuje laser diodowy. Należy wziąć pod uwagę, że konieczna będzie seria zabiegów, aby uzyskać trwały efekt. Najlepsze są grube, twarde i ciemne włosy, czyli zarost na twarzy się kwalifikuje. Lato to nie do końca dobry czas na zabiegi laserowe na twarzy ze względu na większą wrażliwość skóry na światło słoneczne. Polecam rozpoczęcie zabiegów od września. Na pewno w Pana mieście znajdzie się Mediostar lub Light Sheer.
Pozdrawiam,
Ewa Szmaj

Dzień dobry, ponadto skóra opalona stwarza większe ryzyko powstania reakcji niepożądanej w postaci poparzenia skóry. Wiązka laserowa zamiast na melaninę włosa oddziałuje również na melaninę skóry. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.