Jak najlepiej odstawić lek depresyjny Venlectine?

Witam Potrzebuję pilnie informacji jak najlepiej odstawić lek depresyjny Venlectine. Nie chodzi tutaj o mnie ale o moją mamę. Brała 2 tabletki - 1 tab. 75 mg a 2 tabl. 37,5. W tej chwili musi odstawić te tabletki ponieważ dostała inne antydepresanty. W tej chwili leży tylko w łóżku nie chce wstać - drżą jej nogi i ręcę, ma zawroty głowy i jest strasznie słaba. Nie wiemy co robić. Czy to tak ma wyglądać? Dzisiaj wzięła ostatni raz 75mg i teraz nie wiem pewnie jeszcze 4 dni 37,5 mg. To jest ok?

Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego Pani mamę. Odstawianie leków powinno być wprowadzane pod jego kontrolą. Również dodatkowe symptomy, które się pojawiły powinny zostać skonsultowane z lekarzem. Porada na portalu niestety nic tutaj nie wniesie. Pozdrawiam.