Jak najlepiej pozbyć się popękanych naczynek na nodze?

Witam ! Jak najlepiej pozbyć sie popękanych naczynek na nodze ? Byłam raz na zabiegu laserowym ale niestety nic nie pomogło :(

Witam,

Czasem należy wykonać do kilku zabiegów aby wyeliminować problem. Zależy to np. od typu lasera którym wykonywany był zabieg oraz od tego czy wykonywał go lekarz czy kosmetyczka. Wiosna to dobry okres na procedury z użyciem lasera, także jeśli rozważa Pani ponowną wizytę w gabinecie warto zapisać się już teraz.

Może trzeba powtórzyć?. Jeżeli sa to małe naczynia to metoda laserowa jest dobra. Zacząć jednak należałoby od sprawdzenia drożności układu żylnego głębokiego. Jeżeli przepływy są dobre to zamykanie laserem jest skuteczne a jeżeli nie to będą się pojawiały nowe zmiany.