Jak najlepiej usunąć kaszaka?

Dzień dobry, chciałbym usunąć kaszaka metodą laserową, gdyż nie chcę mieć widocznej blizny, czy oprócz konsultacji muszę wykonać usg doppler i czy w tym wypadku jest to konieczne?

Kaszak usuwa się chirurgicznie, laser się do tego nie nadaje. A to, że laser nie pozostawia blizny, to tylko legenda. USG dopplerowskie bada przepływ krwi w naczyniach, a w kaszaku ich nie ma, więc takie badanie nic nie wnosi.