Jak najszybciej wyleczyć problem z kręgosłupem?

Mam problem z kregoslupem.Ostatnio 2x w tyg biegałam.Zawsze miałam problem z bolaca,chrupiąca podczas ruchów łopatka.To się poglebiolo,ból promieniuje.Zaczęło się od odcinka lędźwiowego,kluje mnie jeden krąg i boli przy samym dotyku Rtg odcinka lędźwiowego nic nie wykazało.Mam kifoze i lordoze lekko poglebione.Do tego doszedl ból prawego biodra.Objawy pogarszają się po wysiłku fizycznym.Teraz boli szyja,biodro,odcinek ledzwiowy i łopatka.Budzę się w nocy.co robić?Lekarz uznał,że na rtg jestem z

Konieczna pełna konsultacja, ocena stanu neurologicznego i ogólnego!
Jakie inne dolegliwości, wyniki badań , tryb życia
Jaki tryb życia nastrój, sen ?
Zaburzenia krążenia obwodowego ?
Pozdrawiam