Jak należy diagnozować żylaki?

Dzień dobry Wczoraj zauważyłem że w lewej nodze tj. od strony środkowej lekko poniżej stawu kolanowego pojawiły się żylaki. Są one lekko widoczne oraz wyczuwalne są w tym miejscu zgrubienia. Co robić w takiej sytuacji czy trzeba wdrożyć już jakieś leczenie, do jakiego lekarza udać się, jakie badania zrobić.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który Pana zbada i zleci leczenie, a w razie potrzeby skieruje Pana do chirurga naczyniowego. Pozdrawiam!