Jak należy odstawiać lek Xanax?

Witam! Biorę xanax 0,5 mg raz na dobę, tj.rano około godziny 11/12. Zaczęłam brać do tydzień temu w sobotę a do świąt mam brać. Jak odstawić taką dawkę oraz czy przy braniu do 23.12 będę mogła wypić alkohol na Sylwester?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana ocena stanu pacjenta przed świetami i decyzja dalsza odnośnie leczenia.