Jak należy postąpić przy gruczolaku przytarczyc?

Witam, proszę o opinie na temat dalszego postępowania. Usg tarczycy wskazuje na gruczolaka przytarczyc 3mm×7mm (unaczyniony 1 i 2), patologicznie powiekszone węzły chłonne przy guzie, delikatnie zmieniona struktura tarczycy. Dwa miesiące temu podniesiony poziom wapnia, niska d3, suplementacja przez dwa miesiące witaminami i wyniki krwi w tym momencie prawidłowe, wapn w górnej granicy. Usg robiłam pierwszy raz dwa tyg temu z powodu złego samopoczucia, wypadajacych włosów, depresji.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u chirurga ogólnego lub endokrynologicznego, i ew kwalifikacja do zabiegu ew dalszej diagnostyki