Jak należy stosować Glucophage?

Bralam Gluckophage 750R , ale miesiąc temu przestałam. Miałam po odstawieniu niski poziom cukru i nie chciałam podnosić sobie cholesterolu. Ale teraz znowu wraca mi uczucie glodu i senność po posiłku. Czy mogę po orostu zacząć brać tę samą dawkę czy muszę wprowadzać mniejszą np. Metfornax 500 ( zostala mi jeszcze paczka)

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszytskim udac się do lekarza rodzinnego i wykonać diagnostyke i wtedy Ew modyfikacja leczenia