Jak należy stosować lek Priligy?

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie leku Priligy. Od początku września przyjąłem 4 dawki leku w różnym odstępie czasu dokładnie jedna tabletka na tydzień. Czy takie przyjmowanie przynosi efekty? Czy powinienem jednak przyjąć przepisane tabletki w ciągu tygodnia?

Lek ten przyjmuje się na 1 do 3 godzin przed aktywnością seksualną maksymalnie raz na dzień, Skuteczność stosowania można ocenić dopiero po przyjęciu sześciu dawek. Jeżeli działanie leku jest niewystarczające i jednocześnie nie występują uciążliwe efekty uboczne to dawkę można zwiększyć do 60mg.

Pozdrawiam

Tomasz Wójcik