Jak należy stosować luteinę?

STOSOWANIE LUTEINY-STARANIA O DZIECKO Witam. Proszę o odpowiedz jak dokładnie stosować luteinę. Lekarz zalecił przyjmowanie luteiny w II połowie cyklu lecz nie sprecyzował czy do wystąpienia miesiączki czy przez np. 10 dni. W ostatnim cyklu przyjęłam pierwszą dawkę w dniu potwierdzonej przez usg owulacji w 16dc i przyjmowałam do wystąpienia okresu tj do 31 dc. Nie wiem czy tak mam dalej postępować. Proszę o radę.Dodam że przed kuracją luteiną występowały plamienia przed okresem.

Lek. Tomasz Budlewski

a czy były badania hormonalne? sądzę że tak jak do tej pory i wskazana ponowna wizyta u ginekologa.