Jak należy zmienić tabletki antykoncepcyjne Vines na Naraya Plus?

Jak należy zmienić tabletki antykoncepcyjne Vines (60 mikrogramów gestodenu 15 etynyloestradiolu)na Naraya Plus (3 mg drospirenonu i 0,02 mg etynyloestradiolu). Zostało mi kilka tabletek do końca pierwszego leku i czas na zmianę a lekarz nie udzielił mi takiej informacji. Prosze o pomoc.

Lek. Paweł Szadkowski

Może Pani normalnie po skończeniu opakowania tabletek Vines rozpocząć nowe opakowanie.