Jak namówić dziewczynę, aby do mnie wróciła?

Witam mam 15 lat i odeszła ode mnie dzziewczyna chodziłem dzisiaj za nia wszedzie i błagałem o sznase ale gdzies przeczytałem zeby nic nie robic nie prosic itd. Prosze pomóżcie mi co mam teraz zrobic zeby ona do mnie wróciła bez niej chce sobie cos zrobic z zyciem

Witam serdecznie,
Nie napisałeś z jakich powodów dziewczyna Cię porzuciła, więc trudno tutaj o konkretną poradę. Może rzeczywiście daj jej czas, aby ochłonęła i przemyślała sobie wszystko, a następnie spróbuj z nią ponownie porozmawiać.
Pozdrawiam

Witam,
zastanawiam się, czy znasz powód odejścia dziewczyny? Myślę, że dużo od niego zależy, tzn. czy można coś zmienić, naprawić? Czy raczej to leży po stronie dziewczyny i Ty nie masz na to wpływu? Na pewno na siłę nic nie zrobisz, a wręcz zniechęcisz ją do siebie. Możesz zaproponować jeszcze spotkanie, na którym wyjaśnicie sobie przyczyny rozstania.
Życzę powodzenia
Izabela Makowska-Trzeciak

Rozumiem, że to Twoja pierwsza miłość. Rozumiem też, że jest ona dla Ciebie bardzo ważna i wyjątkowa i trudno Ci jest się z tym pogodzić. To co piszesz mówi też o tym, że jesteś wrażliwym i uczuciowym chłopcem. Możesz jeszcze spróbować za jakiś czas porozmawiać z dziewczyną o tym co czujesz i jak ważna jest dla Ciebie ta miłość. Nie ma recepty na to co można zrobić więcej, można po prostu rozmawiać. Więc jak to nic nie da, może wtedy z kimś bliskim porozmawiać o tym wszystkim co się wydarzyło. Pamiętaj o tym, że masz dopiero 15 lat i całe życie przed tobą.