Jak naprawić partnerski związek?

Wyjechaliśmy na studia i zaczeło sie psuć Okłamał mnie i umówił się z inna, nie wiem dlaczego ale zrobiłam z tego katastrofę. On obiecał ze już tego nie zrobi Miałam problem ze stresem Zle się ze sobą czułam Zostawiłam go zeby poukładać sobie zycie W tym czasie spotkalam sie z innym facetem (chlopak nie pozwolil mi sie z nim spotykać)i go pocalowalam Byl to wyraz buntu Pozniej mialam wyrzuty sumienia ale do siebie wrocilismy Jednak czuje jakbym go zdradziła Boje sie ze juz nie bedzie jak kiedys

Wszystko zależy od Państwa. Od zaangażowania, jasnej komunikacji, otwartości na potrzeby i oczekiwania zarówno swoje jak i partnera. Mam też wrażenie, że potrzebują Państwo poukładać sobie pewne rzeczy, wartości. Taka rekonstrukcja związku wymaga także zrewidowania tego, co się dotychczas wydarzyło i dotychczasowych priorytetów, oraz ustalenia nowych "zasad" i oczywiście odpowiedzialnego się ich trzymania. podstawą związku jest zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.

Witam, ma Pani obawy czy Państwa związek będzie taki sam, ale on rozwija się, zmienia w czasie. Ważne jest wzajemne zrozumienie i przebaczenie sobie aby móc na nowo odbudować związek, zaufanie. Na to potrzebny jest czas, zapomnienie o przeszłości.
Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy może skorzystać z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl