Jak naprawić relacje z byłą dziewczyną po kłótni?

Witam:) zwracam sie moze nie na wlasciwej stronie o opinie ale mysle ze ludzie ktorzy tu odpowiadaja powiedza mi najlepiej.... Otoz ostatnio doszlo do bardzo powaznej klotni miedzy mna a moja byla dziewczyna... bylismy wypici I powiedzialem jej to czego naprawde o niej nie mysle:( bardzo zalezy mi na kontakcie z nia I w sumie po wielu prosbach I przeproszeniach powiedziala ze mozemy utrzymac kontakt lecz bedzie miala do mnie dystans.Czy istnieje szansa ze powroci jej chec do dawnych relacji?

Zdaje się, że nie pozostaje nic innego jak rozmowa i czas,który pokaże jak ta sytuacja wpłynęła na waszą relację.

Pozdrawiam!
http://pracownia-terapii.pl