Jak naprawić relacje z dziewczyną?

Byłem z dziewczyną ponad rok czasu. Po tym roku dziewczyna mówi mi że mnie nie kocha bo jestem za bardzo zazdrosny. Nie mówiła mi nic ani nie wysyłała żadnych oznak. Teraz nie chce gadać o tym wszystkim. Jak to naprawić?

Dziewczyna wyraźnie nie chce rozmawiać ani próbować odbudowywać związku. Być może zamknęła się już na dialog i możliwość powrotu do siebie. Może to wynikać np z tego, ze wcześniejsze próby zmian w relacjach nie powiodły się, poznała kogoś innego itp.
Nie da się zmusić kogoś, by nas wysłuchał. To, co Pan może zrobić, to warto przyjrzeć się sobie, temu, co mogło być przyczyną niepowodzeń w związku i postarać się to zmienić. Nawet jeśli nie pomoże to powrócić do relacji z ta dziewczyną, da szanse na szybsze pozbierania się oraz to, że następny związek przyniesie spełnienie i trwałość.

Zaakceptować fakt rozstania i układać chodź to trudne życie na nowo. W przypadku kryzysu warto skonsultować problem bezpośrednio na wizycie z psychologiem.