Jak naprawić relacje z mężem?

Jak przekonać męża że nie tylko sex się liczy? Maz od roku jest dla mnie zimny nie rozmawiamy nie przytulamy się ani całujemyJak mu się chce sex wtedy mnie tylko dotyka ale w piersi i wiadomo gdzie.. Nie istnieje dla niego jako człowiek Od pewnego czasu jest za granicą i chce tylko rozmów przez kamerkę... W wiadomym celu... A jak ja nie chcę bo ile można.. To obraża się i rozlacza czuje się jak prywatna... Prostytutka....zbrzydl mi już sex

Dzień dobry. Myślę, że warto porozmawiać szczerze z mężem, szczególnie o swoich uczuciach i oczekiwaniach. Posłuchać co on ma do powiedzenia i jakie są jego uczucia i oczekiwania, tylko wtedy uda się Państwu dojść do jakiegoś porozumienia. Może warto zastanowić się również nad terapią dla par.

serdecznie pozdrawiam
http://psychoterapia-krakow.net/