Jak naprawić swoje błędy w związku?

Witam Mam dość duży problem chodzi o to ze bylam z chłopakiem 9 msc przez pierwsze półtora miesiąca bylo pięknie do puki ja nie zaczęłam go oklamywac czy ukrywac co kolwiek usuwać wiadomosci moj teraz były chlopak stracił do mnie zaufanie przez to ze zatajalam przed nim wszystko utrzymywanie kontaktu z bylym chłopakiem tez. Balam sie powiedziec mu prawdy balam sie jego reakcji dawal mi juz kilkukrotnie szanse na poprawę lecz ja marnowalam i teraz on postanowil ze juz nigdy nie wroci bo nie jest szczesliwy i jest świecie przekonany ze ja nie przestane klamac i ze bede dalej wszystko ukrywac :( a ja chce za wszelka cene pokazac mu ze chce byc z nim szczera ze chce walczyć o niego i o jego miłość zrozumialam to ze robilam strasznie źle i on mowi mi ze tego nie da sie naprawic lecz ja mam cień nadziei ze sie da. Zrozumialam swoj błąd i chce go naprawić kocham go strasznie mocno i jest dla mnie strasznie wazny. Prosze pomóżcie mi :(

Witam Panią Serdecznie,

Nie pozostaje Pani nic innego, jak zaakceptować decyzję Pani Byłego Chłopaka.
Myślę, że pomocna i rozwojowa byłaby dla Pani zwyczajna rozmowa z psychologiem, by mogła Pani dotrzeć do przyczyny Pani zachowania w związku.

Życzę Pani wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam, jeżeli Pani chłopak zakończył związek, zdecydował że wystarczająco długo czekał na zmianę w Pani zachowaniu, trudno będzie go przekonać że w tym przypadku jest inaczej. Proszę skorzystać z rozmowy z psychologiem. Warto poświęcić więcej czasu i uwagi Pani sytuacji.
Pozdrawiam serdecznie