Jak naprawić związek, jeśli ciągle ją ranię?

Jak mogę naprawić nasz związek jeśli ciągle ją ranie nawet jak mnie tylko zobaczy?kocham ją z całego serca mógłbym oddać jej wszystko, lecz to na nic nasze rozmowy czesto kończą się kłótnią albo ciszą a później deprymującymi faktami iż nic dla niej nie robię. Stwierdziła iż najwyraźniej nie umiem dorosnąć i nie umiem jej pomagać kiedy czuje się źle i to ja zawsze doprowadzam ją do tego

Dzień dobry!

W związku odpowiedzialność za to, jak on wygląda, ponoszą obie strony. Warto, abyście oboje uczyli się ROZMAWIAĆ, tłumaczyć, wyjaśniać, argumentować, prosić. Niestety, na podstawie krótkiego postu trudno ocenić, co jest przyczyną konfliktów między Wami, jakie są źródła, jakie tematy szczególnie problematyczne i jakich zmian oczekiwałoby każde z Was, aby móc być szczęśliwym w tej relacji.

Pozdrawiam!

Witaj !
Niestety nikt oprócz Ciebie nie może naprawić związku w jakim jesteś. Jeśli chcesz coś zrobić to znajdź w swojej okolicy terapeutę zajmującym się terapią par i umów Was na spotkanie oczywiście po uprzednim porozmawianiu z partnerką . Oczywiście możesz pojść sam, ale jest lepiej razem. Pozdrawiam