Jak naturalnym sposobem zmniejszyć biust?

Jak naturalnym sposobem zmniejszyć biust? Mam 19 lat, ogólnie jestem szczupłą osobą, ponieważ mam 160cm wzrostu i ważę 48kg. Jednak mój biust w odróżnieniu do mojej sylwetki jest bardzo nieproporcjonalny, gdyż mam rozmiar 65E. Jest to bardzo uciążliwe w codziennym życiu i stąd moje pytanie, czy mogę coś z tym zrobić w nieinwazyjny sposób.

Lek. Tomasz Budlewski

ew zalecenia przez specjalistę ginekologa ale bardziej ew zabieg