Jak naturalnymi sposobami spłycić rozstępy?

Chciałabym zapytać czy są jakies sprawdzone sposoby na spłycenie rozstępów ? Nie biore narazie pod uwagę żadnych zabiegów z medycyny estetycznej, chciałabym dac szanse kosmetykom, poniewaz nie sa one duże. Na różnych portalach medycznych czytam że balsami z aloesem są swietne, peelingi z kawy, czy to prawda ze wazniejsze jest to czy regularnie natłuszczamy skore niz to czym tą skóre balsamujemy?Chodzi o jakosc produktu.

Piotr Pilarski

Może Pani zastosować Cepan jednak aby on pomógł muszą to być świeże rozstępy.

Pozdrawiam.

Dzień dobry,

Bardzo dużo zależy od tego czy rozstępy są jeszcze w fazie zapalnej czy już w fazie zanikowej. Jeśli rozstępy są już perłowobiałe żaden krem nie pomoże. Taki rozstęp trzeba traktować jak bliznę - w takim przypadku polecam zabiegi z zastosowaniem lasera eCO2 w połączeniu z Dermapenem.

Pozdrawiam