Jak nauczyć niemowlę pić z butelki?

Mam 3 tygodniowe blizniaki ktore nie potrafia jesc z butelki. Co im daje butle z mlekiem modyfikowanym to ciagna ale nie polykaja mleka, bardziej sie bawia smoczkiem. A jak juz pociagna mleko to z dwa razy a potem znowu ssanie smoczka bez popijania mleka.

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam skonsultować się z doradzą laktacyjnym lub neonatologiem. Są to osoby, które mają kwalifikacje w odpowiednim PRAKTYCZNYM przeszkoleniu w takich sytuacjach. Pozdrawiam i życzę zdrowia.