Jak nauczyć się opanować złość?

Witam Mam problem z sama sobą. Chodzi o to, że nie potrafię opanować złości(wcześniej byłam oaza spokoju),jestem spokojna przez cały miesiąc a potem wybucham jak wulkan. Mam także napady płaczu. Nie potrafię się skupić nad niczym. Ni pamiętam co mam zrobić za chwilę. Po prostu zapominam. Bardzo mi to przeszkadza w pracy, gdyż jestem operatorem maszyny. Jeszcze jedna rzecz. Nie potrafię poradzić sobie z zazdrością. Do kogo udać się z tym? Bardzo proszę o poradę. Takie stany utrzymują się już zbyt długo.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Nie napisała Pani, jaki styl życia prowadzi Pani na co dzień - to ma fundamentalne znaczenie.

Zaprezentowane przez Panią symptomy, są wskazaniem do osobistej konsultacji, w Poradni zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki symptomatycznej oraz komplementarnego leczenia, m. in. psychoterapeutycznego.

Serdeczności oraz pomyślności Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Witam
Proponuję udać się do doświadczonego psychoterapeuty aby przyjrzeć się swoim emocjom ,znaleźć sposób na rozkminowanie ich i uporzadkowanie ,co w konsekwencji przyniesie większy spokój i zadowolenie
Pozdrawiam
Anna Szyda.