Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 3 0 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak nauczyć się technik redukcji stresu?

Gdzie znaleźć swojego mentora ? i jak nauczyć się technik redukcji stresu,szybkiej nauki i lepszej komunikacji.Dziękuje.
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Jak radzić sobie ze stresem?

 PrzemysĹaw Todorowicz
PrzemysĹaw Todorowicz Psycholog

Istnieje możliwość znalezienia informacji w internecie, kupno odpowiedniej literatury i nauka w zaciszu własnego domu. Jednakże może to nieść ze sobą ryzyko braku odpowiedniej kontroli, obiektywnej oceny i możliwości skorygowania tego, co źle robimy. Polecam znalezienie odpowiedniego psychologa/psychoterapeuty, który będzie uczył oraz czuwał nad całością procesu. A gdzie znaleźć odpowiednią osobę? Najlepiej zasięgnąć języka wśród znajomych osób. Nie zawsze komentarze w internecie są odzwierciedleniem profesjonalizmu danej osoby.

Witaj. Takich mentorów jest bardzo wielu. Najlepiej poszukać takich informacji w Internecie. Proszę jednak pamiętać, że każdy ma swoje metody i techniki - nie każde będą zgrywać się z Pana osobą :) Ja również, prowadzę praktykę coachingową i mentoruję (również przez Internet). Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego! http://blog.psychopedagog.eu http://facebook.com/gabinetdawidkk/ Terapie i konsultacje on-line. http://psychopedagog.eu/terapia-online/

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy