Jak nie przytyć podczas wakacji?

Witam.Wyjeżdżam na wakacje na 2 tygodnie, przez większość czasu będę leżeć i siedzieć, nie będę miała możliwości do jakiegokolwiek większego ruchu .Zazwyczaj biegam 5-6 razy w tygodniu po 30-35min.i jadłam ok.2000-2200 kcal dziennie.Czy nie przytyję przez ten czas?Ile powinnam przyjmować kalorii, by utrzymać wagę?Jak powinien wyglądać mój jadłospis?Ile kalorii potrzebuje kobieta do zwykłego funkcjonowania nie wliczając wysiłku fizycznyego?Dziękuję za odpowiedź.

Witam serdecznie!
Zapotrzebowanie energetyczne zależy m.in. od płci, wieku, wzrostu, masy ciała, aktywności fizycznej i stanu zdrowia.
Bez tych danych ciężko ustalić prawidłową kaloryczność diety. Po ogólne wskazówki żywieniowe i przepisy zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska