Jak objawia się irydacja oka?

mam mieć irydację oka bardzo się boję bo nie wiem co to jest i jakie są przeciwskazania , i czy może być nawrót tej choroby?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zabieg irygacji oka jest pierwszym etapem w leczeniu urazów chemicznych oka Jest to nić innego niż nawadnianie i płukanie oczu. Inna sytuacja z za razem wskazanie to nieodpowiednie przesączanie cieczy wodnistej . Zabieg pomaga powrócić do prawidłowego stanu, jednak nie daje gwarancji na brak nawrotu choroby.