Jak objawia się toczeń rumieniowaty?

czy toczeñ rumieniowaty może objawiać się tylko rumieniem na twarzy? Od prawie 4 lat dermatolodzy nie potrafią mi pomóc, wycinek nie daje jednoznacznej odpowiedzi, wyniki badań mam dobre, ogólnie czuje sie dobrze

Lek. Tomasz Budlewski

Aby rozpoznać toczeń rumieniowaty układowy muszą być spełnione kilka warunków. Być może ma Pan jakiś nietypowy rodzaj. Proponuję udać się do dermatologa.