Jak objawia się zakrzepica?

Witam, mam pytanie jak objawia się zakrzepica?od wczoraj boli mnie żyła na piszczeli??nie mam temp. i noga nie jest spuchnieta, czy powinnam sie udac do lekarza?pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy zakrzepicy żył kończyn dolnych to min. ból, nadmierne ucieplenie skóry, zaburzenie czucia, drętwienie, obrzęk itp. Warto zgłosić się do chirurga naczyniowego.