Jak obliczać dni płodne przy około 29-dniowych cyklach?

mam 19 lat, jestem z moim chłopakiem już 2 lata i chciałbym zacząć uprawiać z nim sex . okres mam co ok 29 dni , ostatnio 26.11.2014, kiedy seks byłby najbezpieczniejszy dla mnie? kiedy mam dni niepłodne i jak to w ogóle obliczać ?

Witam,
prosze liczyć sobie dni płodne pomiędzy 10 a 15 dniem cyklu licząc za pierwszy dzień cyklu pierwszy dzień krwawienia.
Najbezpieczniejsze dni są po owulacji, czyli można przyjąć po 15tym dniu cyklu do czasu krwawienia