Jak obliczyć dni płodne po przesunięciu okresu?

Dzień dobry, mam regularne miesiączki co 27 dni, ostatnio dostałam globulki na infekcję okres miałam dostać 11.09 nastąpiło plamienie popołudniu jednak w nocy i 12.09 go nie było już 13.09 miesiączka jest normalna chciałam zapytać jak mam liczyć dni cyklu czy 11.09 to pierwszy dzień mimo jedno dniowej przerwy?staramy się z mężem o dziecko a takiej sytuacji nigdy nie miałam, dziękuje z góry za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

aby dokladine ponownie wyliczyc proponuję poczekac do kolejjnego okresu.