Jak obliczyć dni płodne po wywołaniu miesiączki?

Więc ostatnia miesiączkę miałam 3.05.17 następna powinnam dostać 3.06.17 ale niestety jej nie dostałam kiedy już było ponad 20 dni spóźnienia udałam się do lekarza ginekologa i wyszło z badania że mam torbiel na prawym jajniku więc dostałam tabletki na wywołanie miesiączki i tak jak po tabletkach po ich skończeniu dostałam okres 06.07.2017 i teraz z moim narzeczonym podjęliśmy decyzję o tym że chcemy mieć dziecko. Jak teraz obliczyć dni płodne.? Dziękuję za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze nalezy pocZekac do kolejnego krwawienia miesiączkowego