Jak obliczyć dni płodne przy nieregularnym miesiączkowaniu?

Witam serdecznie mam pytanie staram się o dziecko z dziewczyną ostatni okres miała 19.11.2013 trwał on 7 dni ma ona nie regularny okres jak można obliczyć dni płodne i czy bóle jajników kucia częste , wieczorne mdłości, zawroty, większy apetyt,stan osłabienia,bóle piersi,kręgosłupa, a testy ciążowe pokazują negatywne czy może ona być w ciąży

Przy nieregularnych cyklach nie da sie przewidzieć dokładnie kiedy może wystąpić jajeczkowanie. Można to zrobić za pomocą usg