Jak obliczyć dni płodne przy nieregularnym okresie?

staramy się z mężem o dziecko lecz nie wiem jak obliczyć dni płodne gdyż okres mam nieregularny ostatni okres mam od dziś 20 sierpnia proszę o pomoc
ponad rok temu

Mariusz Sadowski Ginekologia

Teoretycznie można go obliczyć ale przy nieregularnych miesiączkach to trochę trudne, bo należy znać długość cyklu, długość fazy dojrzewania pęcherzyków jajnikowych. Najprościej wykonać kontrolę owulacji.