Jak obliczyć tydzień ciąży?

Witam! Proszę o informację, który to tydzień ciąży, jeśli wg wymiarów CRL wynika: 15,3 mm, a z kolejnego 48,3 mm? Pozdrawiam.

Witam serdecznie,

podane wartości CRL oznaczają, że w dniu badania była Pani odpowiednio w 7 tygodniu i 6 dniu ciąży oraz 11 tygodniu 4 dniu. Wiek ciąży powinien być automatycznie wyliczony przez aparat USG i wydrukowany na zdjęciach.

Pozdrawiam