Jak obliczyć właściwą datę zapłodnienia?

Witam mam pytanie. Niewiem kiedy mialam okres ani kiedy zaszlam w ciaze ale bylam na badaniach prenatalnych 6 listopada i wyszlo 22tyg to oznscza ze dziecko jest takie duze i 22tyg temu doszlo do zaplodnia czy jak to się liczy

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

mniej więcej tak lecz ciężko jest teraz dokładnie to stwierdzić. jeśli chodzi o ustalenie ojcostwa to konieczne są badania genetyczne.