Jak obniżyć nadmierne pobudzenie seksualne u kobiety po 50. roku życia?

Jak obniżyć u kobiety po 50-tce nadmierne pobudzenie seksualne? Błagam o pomoc!

Dzień dobry!

Potrzeby seksualne są najczęściej objawem dobrego zdrowia i zazwyczaj nie stosuje się ich usuwania/ obniżania - ponieważ byłoby to okaleczenie zdrowej osoby. Jeśli jednak odczuwa Pani zdecydowanie zbyt silne napięcie seksualne lub w jakiś inny sposób seksualność jest dla Pani problemem - proszę osobiście zgłosić się do lekarza seksuologa lub psychologa seksuologa. Konieczna jest dłuższa rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Kluczowe jest odkrycie przyczyny nadmiernego libido.

Pozdrawiam!

Witam , proszę zgłosić się do lekarza seksuologa i psychologa -seksuologa, po diagnozie powodów zaistniałej sytuacji- a może ich być mnóstwo na pewno uda się Pani pomóc.Pzodrawiam