Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 1 0 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak ocenić stan leczenie zapalenia jądra i najądrza?

Biorę tabletki na receptę na zapalenie jądra i najądrza. Już od piątku. Wg lekarza to powstało w skutek urazu mechanicznego. Czy jeśli czuje tj kłucie czasem chyba w mosznie lub jądrze (czasami) to znaczy że się goi? Czy analiza ogólna moczu ( lub jakieś inne badanie moczu) może mi pokazywać postęp że się leczy? Dodam że wg mnie jest lepiej bo mam mniej spuchnięte pod jądrami. Czy jak jądra idą do góry i mam w stanie spoczynku "Jaruzelskiego" xd to jest to ok?
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Jeżeli objawy się zmniejszyły tzn. że jeszcze nie działa. Proponuję udać się po zakończeniu leczenia celem kontroli do lekarza prowadzącego terapię

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety