Jak odbudować płaszcz hydrolipidowy skóry?

NA basen przestałam uczęszczać już od ok roku. A problem nadal mam, myślałam, że z czasem odstawię kremy.. Czy jest to możliwe? Czy odbuduje mi się kiedyś płaszcz hydrolipidowy cery?

Witam serdecznie, tak, przy właściwej pielęgnacji wszystko powinno wrócić do normy, chyba, że po prostu zmienił się charakter Pani skóry ( i bedzie ona miała tyendencje do przesuszania itd), stosowanie kremów należy do codziennej pielęgnacji, nawet zdrowej skóry, także proszę nie odstawiać, wówczas problem nasili się. Pozdrawiam.