Jak odbudować poczucie własnej wartości po złych doświadczeniach?

Jak odbudować poczucie własnej wartości po złych doświadczeniach, jak na nowo zaufać facetowi, kiedy drażni mnie nawet to jak ktoś mi się przygląda? Rezygnuję z wizyt u lekarza jeżeli okazję się być mężczyzną.Drażnią mnie głópie zaczepki. Czy do końca życia będę skazana na samotność?

Dzień dobry, pisze pani o braku poczucia własnej wartości oraz niechęci do mężczyzn - to dwie sprawy, którym można się przyjrzeć podczas terapii. Nie podaje pani z jakich powodów czuje się pani w taki sposób. zachęcam do konsultacji psychologicznej. Pozdrawiam.