Jak odbudować zaufanie do męża?

Witam, dwa lata temu po 15 latach maz zostawil mnie dla 2 tyg znajomosci. Wyszedl z domu zostawiajac mnie I 2 nasze corki, przeszlysmy pieklo. Wyjechal na Slowacje do tej kobiety I zerwal z name kontakty na pol Roku. Wrocil , jestesmy razem , bo ja bardzogo kocham ake jak mam uwolnic sie od mysli ,ze znowu mnie zostwi, ze znowu wroci do niej. Wpadne w obled, bo te mysli nie daja mi spokoju, on twierdzi ,ze mnie kocha, zmienil sie bardzo , jest lepszym mezem , barziej czulym , kochajcym.

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam.
Sytuacja, którą opisała Pani powyżej, musi być dla Pani niezwykle trudna, ponieważ przynajmniej dwa podstawowe elementy Państwa związku zostały mocno "poturbowane". Mówię tutaj o poczuciu bezpieczeństwa i zaufaniu. Bez nich trudno mówić o zdrowo funkcjonującym związku i szczęściu partnerów. Nie wspomnę już o odbiorze tego wszystkiego przez dzieci. Wydaje mi się, że w Pani sytuacji warto skorzystać z terapii par, która może pomóc Państwu w przetrwaniu tego kryzysu.
Życzę powodzenia,
Michał Pyter

Rozumiem, że może być Pani ciężko, bo straciła Pani do męża zaufanie, czyli jedną z podstaw trwałego związku. Jeżeli jednak kocha go Pani i postanowiliście zawalczyć o swoje małżeństwo, najlepszym wyjściem byłaby terapia par i małżeństw. Pod okiem terapeuty będziecie mogli szczerze z mężem porozmawiać i przepracować trudne chwile z przeszłości.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry, to bardzo trudna sytuacja. Myślę, że dobrym rozwiązaniem było by dla państwa skorzystanie z terapii dla par podczas której razem przepracujecie ten trudny okres, który wydarzył się w waszym związku. Pozdrawiam.