Jak odbudować zaufanie u swojego chłopaka?

Jak odbudować zaufanie u chłopaka? Zawsze powtarzał mi, że mogę mu powiedzieć wszystko o mojej przeszłości. A ja Go okłamywałam, wypierałam to z głowy, bo sama chciałam o tym zapomnieć. Ale to nie jest moje usprawiedliwienie. Wiem, że mnie kocha, ale co mam zrobić, żeby to zaufanie odbudować. Wiadomym jest, iż sytuacje w życiu same zaistnieją, jednak pytam o rzeczy, na które mogę mieć wpływ.

Proszę z nim po prostu szczerze porozmawiać - opowiedzieć o swoich niepokojach, o czymś ze swojej przeszłości, o czym powinien wiedzieć lub Pani chciałaby by wiedział. Może Pani również powiedzieć, że są takie wątki i historie z Pani życia, którymi Pani się nie dzieliła, bo nie była Pani gotowa, a teraz jednak chciałaby je Pani ujawnić i zależy Pani na tym.
Proszę jednak również pamiętać, że są czasem takie sprawy, które można zostawić dla siebie (np. jeżeli nie dotyczą Was jako pary, zdarzyły się wcześniej, gdy jeszcze nie byliście razem a mogłyby partnera niepotrzebnie zranić).
Pozdrawiam.

Dzień Dobry Pani,

Chcę Pani powiedzieć, że ma Pani prawo również do swojej prywatności, którą nie musi się Pani dzielić z Pani Chłopakiem (jeśli Pani nie ma takiego życzenia...)

Z przesłaniem dla Pani tego, co jest Pani teraz potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com